Психолог онлайн – консультація, підтримка, допомога

На індивідуальній консультації психолога онлайн допоможу вам подолати страхи й тривогу, низьку самооцінку, стресові ситуації.

Допомога психолога онлайн: як знайти вихід

Ви зможете повернути душевну рівновагу, упевненість у собі та своїх силах, вийти з токсичних стосунків, зрозуміти свою дитину. Впораєтеся з харчовою залежністю, налагодите стосунки у колективі. Навчитеся, як пройти кризу у сімейних стосунках, зрозуміти себе та підняти планку особистісного зростання.

Консультація психолога проходить онлайн, анонімно та в зручний для вас час. Психолог не буде засуджувати вас, допоможе впоратися з депресією, тривогою, розібратися у стосунках і багатьох складних питаннях. Психолог дійсно розуміє, як вам нелегко, і зможе надати допомогу. Не відкладайте, отримайте консультацію психолога просто зараз.

Львів : психолог Ольга Климентович

Консультація психолога онлайн: важливий крок до змін

Те, що вас цікавить онлайн консультація психолога, свідчить про те, що хоч ви і залишаєтеся вдома, але при цьому не сидите склавши руки. Ви намагаєтеся протистояти колосальному тиску, що йде ззовні, на ваш психічний та емоційний стан. Працюючи з психологом онлайн, ви будете менше схильні до стресу, краще справлятиметеся з труднощами. Це сприятливо позначиться і на вашому фізичному стані.

Онлайн консультація психолога: які питання можна розв’язати

За своєю ефективністю сеанс психотерапії в режимі онлайн не поступається реальному спілкуванню з фахівцем та дозволяє розібратися з будь-якими питаннями: стосунки з рідними, тривожність, злість або образи, негативні почуття.

Коли відбувається консультація, психолог грає роль стороннього об’єктивного погляду на ситуацію.

Консультація психотерапевта онлайн: переваги

Перед першою консультацією психотерапевта українською онлайн заздалегідь обміркуйте та сформулюйте свою проблему. Для цього поставте собі такі запитання:

 • Що мені хочеться отримати на першій онлайн консультації психолога?
 • Яку проблему я хочу розв’язати в процесі спілкування?
 • Яку мету мені важливо поставити?
 • Ви перебуваєте в максимально комфортних для себе умовах і не витрачаєте дорогоцінний час на пересування.
 • Вже на першій консультації ви отримаєте уявлення про мене, зможете вирішити, у якому форматі спілкуватися надалі вам зручніше.
 • Різні формати спілкування з психологом: телефон, Skype, WatsApp, Viber, Zoom, онлайн листування.
 • Інколи ситуація складається так, що консультація психолога в онлайн форматі є єдиним рішенням, коли потрібна професійна підтримка.

Онлайн психолог: анонімність та конфіденційність

Можливо отримати консультацію психолога, не називаючи справжнього імені. В анкету можна внести псевдонім. Уся інформація відеоконференцій зашифрована. Записи сесій не зберігаються на сайті в жодному форматі. До розмови ніхто не зможе під’єднатися та прослухати. Пацієнту не варто турбуватися – ваші слова ніхто не почує, крім психолога.

Встановлення візуального контакту між психологом і пацієнтом надзвичайно важливе, щоб налагодити довірчі відносини. Це полегшує побудову особистої комунікації з фахівцем, завдяки чому психологічна допомога виявляється набагато ефективнішою.

Скільки потрібно займатися з психологом?

На тривалість терапії впливає особиста готовність до змін. Психіка людини може чинити опір, тоді психолог допоможе його подолати. На це потрібен додатковий час. На тривалість терапії впливає складність ситуації, яку потрібно опрацювати. Деякі види психологічного впливу вимагають тривалого часу, для інших же достатньо кілька сеансів.

Як проходять відео консультації психотерапевта

Психологічна консультація проводиться онлайн у відео форматі. Додаткові додатки завантажувати немає потреби. Завжди рекомендується проводити зустрічі з психологом при увімкненій веб-камері. У призначений час ви отримаєте консультацію психолога онлайн, у себе вдома перед комп’ютером у зручному кріслі. Важливо, щоб було створено відповідні умови та надано сімейну підтримку.

Скільки триває одне заняття?

Психологічна консультація триває близько п’ятдесяти хвилин. Такий час є оптимальним, щоб клієнт і психолог змогли повністю зануритися у продуктивну роботу. Коли закінчиться прийом, ви зможете спокійно повернутися до своїх повсякденних справ.

Консультація психолога онлайн українською: ефективність

Сумніваєтеся, чи ефективна онлайн психотерапія? Головний фактор, що визначає, чи буде працювати терапія – встановлення довірчого емоційного контакту. При цьому не так важливо, перебуваєте ви в одній кімнаті чи спілкуєтеся через екран. Під час відеозв’язку у психолога також є можливість аналізувати позу, міміку та жестикуляцію клієнта.

Як записатися на консультацію психолога

 • Залишайте заявку на сайті у контактній формі.
 • Вкажіть ім’я, контактні дані, тему консультації, ваше повідомлення.
 • Я перетелефоную вам для узгодження часу консультації.
 • Завітайте на онлайн консультацію психолога – дайте собі шанс розпочати зміни у вашому житті.

Пам’ятайте: зараз найважливіше – не піддаватися паніці, зберігати самовладання та позитивний настрій. Незабаром проблеми залишаться позаду. Ви будете в гармонії з собою, вашим партнером, близькими та друзями, власними цілями та роботою!

Прокрутити вгору