Підказки Фройда - знизити почуття тривоги і краще зрозуміти себе

Підказки Фройда, які допоможуть знизити тривогу та краще зрозуміти себе

Великий психоаналітик Зігмунд Фройд зробив своє ім’я безсмертним, підібравши ключі до несвідомого. Він зрозумів, в чому полягає драма людської душі і що потрібно для її зцілення. Пропонуємо вам 18 підказок Фройда, які спрямують на вірний шлях, допоможуть знизити почуття тривоги і краще зрозуміти себе.

1. Таємниця людської душі укладена в психічних драмах дитинства. Докопатися до цих драм, і зцілення прийде.

2. Людина одужує, «даючи волю» своїй сексуальності.

3. Єдина людина, з якою ви повинні порівнювати себе – це ви в минулому. І єдина людина, за яку ви повинні бути кращі – це ви зараз.

4.Ти не перестаєш шукати сили і впевненість ззовні, а шукати слід в собі. Вони там завжди і були.

5. Без сумніву, проблема тривоги є вузловою точкою багатьох найважливіших питань; вирішення загадки тривоги проллє світло на все психічне життя людини.

6. Невроз – це нездатність переносити невизначеність.

7. У любовних стосунках не можна жаліти одне одного, так як це може призвести лише до відчуження. Якщо є труднощі, їх треба долати.

8. На жаль, пригнічені емоції не вмирають. Їх змусили замовкнути. І вони зсередини продовжують впливати на людину.

9. Нічого не буває випадково, все має першопричину.

10. У певному сенсі те, що ми називаємо щастям, трапляється в результаті (переважно непередбаченого) задоволення стримуваних тривалий час потреб.

11. Людина, яка була безперечною улюбленицею своєї матері, через все своє життя проносить почуття переможця і впевненості в удачу, які нерідко призводять до справжнього успіху.

12. Сновидіння ніколи не займається дрібницями; ми не допускаємо, щоб незначне турбувало нас уві сні. Зовні невинні сновидіння виявляються небезневинні, якщо зайнятися їх тлумаченням; якщо можна так висловитися, у них завжди є «камінь за пазухою».

13. Депресія- це заморожений страх.

14. Яким сміливим і самовпевненим стає той, хто знаходить переконання, що його люблять.

15. Люди знаходять дійсність незадовільною і тому живуть у світі фантазій, уявляючи собі виконання своїх бажань. Сильна особистість втілює ці бажання в реальність. Слабка так і живе в цьому своєму світі і її фантазії втілюються в симптоми різних хвороб.

16. Бути абсолютно чесним із самим собою – хороша вправа.

17. До зайнятої людини рідко ходять в гості нероби – до киплячого горщика мухи не летять.

18. Тільки втілення в життя мрії дитинства може принести щастя.

Залишити коментар

Прокрутити вгору